V družbi prijaznih ljudi – sistemski inženir

V Abanki verjamemo v inovativnost, ideje in sodobne tehnologije. Z inovativnostjo in digitalizacijo je Abanka tehnološko napredna banka, ki strankam ponuja širok spekter sodobnih poti do banke, zaposlenim pa modern in prijazno delovno okolje, prežeto z iskanjem in uvajanjem idej in novosti. V Abanki smo doma prijazni ljudje, ki ustvarjamo prijazne finančne storitve za naše stranke, razvijamo svoje potenciale in uživamo v družbi nam podobnih, prijaznih ljudi.
Ste tudi vi taki? Pridružite se nam!

Iščemo novega sodelavca

Sistemski inženir v Oddelku razvoja informacijske infrastrukture (m/ž)

Opis dela in delovnega mesta

Ključne naloge novega sodelavca

  • sistemska administracija različnih strežnikov in storitev
  • sodelovanje pri načrtovanju razvoja informacijskega sistema
  • izdelava navodil in standardov s področja dela
  • koordinacija z zunanjimi izvajalci/vzdrževalci informacijskih sistemov
  • koordinacija dela stalnih ali občasnih delovnih timov

Osnovni pogoji za zasedbo delovnega mesta

  • strokovno izobrazbo računalniške ali druge ustrezne smeri
  • delovne izkušnje s področja dela
  • znanje angleškega jezika
  • samoiniciativnost, sistematičnost, vestnost in natančnost
  • sposobnost samostojnega, timskega in projektnega dela
  • dojemljivost za spremembe ter sposobnost dokumentiranja izvedenih del
  • potrdilo o nekaznovanosti

Zaželene sposobnosti in znanja

Znanja

  • centralizirano upravljanje končnih naprav uporabnikov (osebni računalniki, mobilne naprave, ...),
  • upravljanje middleware programske opreme (IBM WAS, IBM BPM),
  • upravljanje Windows in Linux/Unix strežniških sistemov in sistemskih servisov,
  • programiranje skript (PowerShell, batch, ShellScript, Python …),
  • znanje in izkušnje uporabe storitev v oblaku (Azure, Amazon),
  • znanje in izkušnje na področju sistemov za kontejnerizacijo aplikacij in mikrostoritev (Docker, Kubernetes),
  • gradnja urejenega in dokumentiranega informacijskega sistema.

Osebnost

  • usmerjena v timsko delo, ki vključuje izmenjavo znanja in iskanje načinov za pomoč ekipi
  • odgovorna, z visoko stopnjo integritete in ponosa pri delu
  • išče izboljšave in izzive, ne sprejema statusa quo
  • pozitivno in konstruktivno sodeluje, razvija lastne sposobnosti in izraža željo po dodatnem znanju
  • samomotiviran posameznik, ki prevzame lastništvo nad delom
  • inovativno razmišljanje in iskanje idej

Kaj nudimo zaposlenim v Abanki

Nudimo

  • delo v okolju, ki spodbuja inovativnost, sodelovanje in samoiniciativnost
  • možnosti dodatnih izobraževanj doma in v tujini
  • vrhunske delovne pogoje in vso potrebno opremo za delo
  • delo v družinam prijaznem podjetju, s številnimi prilagoditvami za udobnejše razmerje med delom in zasebnim življenjem, tudi delo na daljavo iz regijskih centrov
  • enakovrednost zaposlitve ne glede na starost, spol, raso, spolno usmerjenost, zakonski status ali druge dejavnike
  • delo v družbeno odgovornem podjetju, ki ceni različnost in podpira znanje
  • delo v skladu z našimi vrednotami: partnerstvom, odličnostjo, inovativnostjo, izvedbo in prijaznostjo.

Dodatne informacije o razpisu

Delovno mesto je v Ljubljani.

Vsebino in pogoje dela vam bomo podrobneje predstavili v osebnem pogovoru. Z izbranim kandidatom bomo sklenili delovno razmerje za nedoločen čas ali po dogovoru.

Vaše pisne ponudbe s predstavitvijo in kratkim življenjepisom ter dokazili o izpolnjevanju pogojev pričakujemo do 15.12.2019 na naslovu: Abanka d.d., Služba za kadre in organizacijo, Slovenska cesta 58, 1517 Ljubljana, oziroma na e-naslovu: kadrovska.sluzba@abanka.si, s pripisom “sistemski inženir”.

O izbiri vas bomo obvestili v osmih dneh po podpisu pogodbe o zaposlitvi z izbranim kandidatom.

Nazaj na seznam prostih delovnih mest