V družbi prijaznih ljudi –

Sodelavec v Službi za upravljanje s tveganji v Oddelku nekreditnih tveganj

V Abanki verjamemo v inovativnost, ideje in sodobne tehnologije. Z inovativnostjo in digitalizacijo je Abanka tehnološko napredna banka, ki strankam ponuja širok spekter sodobnih poti do banke, zaposlenim pa moderno in prijazno delovno okolje, prežeto z iskanjem in uvajanjem idej in novosti. V Abanki smo doma prijazni ljudje, ki ustvarjamo prijazne finančne storitve za naše stranke, razvijamo svoje potenciale in uživamo v družbi nam podobnih, prijaznih ljudi.
Ste tudi vi taki? Pridružite se nam!

Iščemo novega sodelavca
za delo v Službi za spremljavo tveganj v Oddelku nekreditnih tveganj

Opis dela in delovnega mesta

Ključne naloge novega sodelavca

  • ugotavljanje, merjenje oziroma ocenjevanje, spremljanje in poročanje o tveganjih
  • izdelovanje zahtevnejših analiz in poročil
  • razvoj in oblikovanje strategij, politik in metodologij upravljanja tveganj
  • usmerjanje bančnih procesov z vidika tveganj

Osnovni pogoji za zasedbo delovnega mesta

  • univerzitetna strokovna izobrazba ekonomske ali druge ustrezne smeri
  • delovne izkušnje s področja tveganj
  • pisno in ustno sporazumevanje v angleškem jeziku
  • dobro poznavanje programskih orodij MS Office v okolju Windows
  • pripravljenost za delo v timu in na projektih
  • razvojna ustvarjalnost, analitično presojanje, natančnost
  • potrdilo o nekaznovanosti

Pričakovane sposobnosti in dodatna znanja

Sposobnosti

  • poznavanje procesov ICAAP in RAF
  • poznavanje področja bančne regulative in bančnega poslovanja
  • analitično razmišljanje in afiniteta do dela s podatki

Osebnost

  • usmerjena v timsko delo, ki vključuje izmenjavo znanja in iskanje načinov za boljše rezultate skupine
  • odgovorna, z visoko stopnjo integritete in zanosa pri delu
  • išče izboljšave in izzive pri doseganju ciljev ne sprejema statusa quo
  • pozitivno in konstruktivno sodeluje, razvija lastne sposobnosti in izraža željo po dodatnem znanju
  • samo motiviran posameznik, ki prevzame lastništvo nad delom in odgovornost za dokončanje
  • inovativno razmišljanje in iskanje idej

Kaj nudimo zaposlenim v Abanki

Nudimo

  • delo v okolju, ki spodbuja inovativnost, sodelovanje in samoiniciativnost
  • možnosti dodatnih izobraževanj doma in v tujini
  • vrhunske delovne pogoje in vso potrebno opremo za delo
  • delo v družinam prijaznem podjetju, s številnimi prilagoditvami za udobnejše razmerje med delom in zasebnim življenjem, tudi delo na daljavo iz regijskih centrov
  • enakovrednost zaposlitve ne glede na starost, spol, raso, spolno usmerjenost, zakonski status ali druge dejavnike
  • delo v družbeno odgovornem podjetju, ki ceni različnost in podpira znanje
  • delo v skladu z našimi vrednotami: partnerstvom, odličnostjo, inovativnostjo, izvedbo in prijaznostjo.

Dodatne informacije o razpisu

Delovno mesto je v Ljubljani.

Vsebino in pogoje dela vam bomo podrobneje predstavili v osebnem pogovoru. Z izbranim kandidatom bomo sklenili delovno razmerje za nedoločen čas ali po dogovoru.

Vaše pisne ponudbe s predstavitvijo in kratkim življenjepisom ter dokazili o izpolnjevanju pogojev pričakujemo do 15. 6. 2019 na naslovu: Abanka d.d., Služba za kadre in organizacijo, Slovenska cesta 58, 1517 Ljubljana, oziroma na e-naslovu: kadrovska.sluzba@abanka.si, s pripisom “sodelavec na področju nekreditnih tveganj”.

O izbiri vas bomo obvestili v osmih dneh po podpisu pogodbe o zaposlitvi z izbranim kandidatom.

Nazaj na seznam prostih delovnih mest